Generic selectors
Тільки точні збіги
Введіть пошуковий запрос
Пошук у змісті
Post Type Selectors

Наша команда

Команда «АНК» – це видатні випускники кращих юридичних вузів і факультетів країни, магістри права, адвокати, кандидати наук, наукові співробітники. Багато хто приєднався до нас ще студентами і по мірі свого професійного розвитку синтезували унікальний досвід різних сфер юридичної практики, який сьогодні дозволяє із рівним успіхом лавірувати серед конфліктних течій, розвивати багаторічні бізнес-проекти і, в складі законотворчих груп, брати участь у розробці нормативно-правових актів.

Команда «АНК» – це також і талановита амбітна молодь, що проявляє себе на стипендіальних конкурсах, які фірма проводить щорічно.

У наших співробітниках ми цінуємо теоретичну базу, творче мислення, здатність знаходити нестандартні виходи зі звичайних правових ситуацій, енергійність і ерудицію.

Організаційно «АНК» дотримується принципу внутрішньої спеціалізації. У структурі фірми діють департаменти інвестиційної, податкової, морської, земельної, судово-медіаційної, корпоративної практик.

Ми віримо, що юриспруденція – це мистецтво. А майстерність юриста визначається його вмінням своєчасно реагувати на мінливу ситуацію і здійснювати непередбачувані ходи, тримаючи в умі запасні шляхи. Адже в юриспруденції, як в математиці, до одного і того ж результату можна йти різними маршрутами, змінюючи складові і знаки. Одночасно, юриспруденція – це інтелектуальна гра, в якій ми, не втрачаючи азарту, звикли перемагати.