Generic selectors
Тільки точні збіги
Введіть пошуковий запрос
Пошук у змісті
Post Type Selectors

Про нас

З 1998 року юридична фірма «АНК» фігурує в українських і міжнародних рейтингах, включаючи «50 провідних юридичних фірм України», «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України», Who’s Who Legal, Worldwide Financial Advisor Awards Magazine.

Фірма є членом міжнародної юридичної мережі Geneva Group International і членом GAFTA.

Керуючий партнер «АНК» Олександр Кифак з 2004 року є одним із найвідоміших юристів-практиків Україні, неодноразово відзначеним авторитетним українським виданням «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України» як провідний юрист у галузі міжнародного морського, митного і податкового права, а також в сфері державно-приватного партнерства.

У липні 2008 року Олександр Кифак за рішенням Президента і Міністерства закордонних справ ФРН призначений Почесним консулом Німеччини на півдні України.

З моменту свого створення «АНК» з огляду на специфіку Одеської області приділяє особливу увагу інвестиційним проектам у портах і обслуговуванню торговельного мореплавства. Морське право до сьогодні лишається однією з найцінніших та улюбленіших наших практик.

Разом із тим, далеко від правди є уявлення, що АНК обмежується морською спеціалізацією. Так само близькі нам питання земельного, податкового, корпоративного, цивільного, трудового та інших «сухопутних» галузей права, що виникають у бізнесу або у населення.

Професійні ресурси фірми дозволяють забезпечити комплексну правову підтримку господарюючого суб’єкта, доповнюючи або підміняючи внутрішню юридичну службу.

Крім абонентського обслуговування ми надаємо також і одиничні консультації з актуальних для клієнта проблем, а також супроводжуємо для нього окремі проекти (укладення правочинів, проведення ділових переговорів, представництво у судах, у переговорах із трудовим колективом тощо).

Послуги фірми доступні чотирма мовами: українською, англійською, російською, німецькою.

«АНК» підтримує тісні контакти з юристами Австрії, Азербайджану, Великобританії, Німеччини, Греції, Грузії, Італії, Латвії, Польщі, Російської Федерації, США, Туреччини та інших країн, що дозволяє оперативно залучати іноземних колег, коли це потрібно клієнту.

Серед некомерційних проектів «АНК» консультування органів державної влади і місцевого самоврядування, державних підприємств, благодійних та релігійних організацій, юридична підтримка Почесного консульства ФРН в Одесі, організація та участь у семінарах, конференціях, форумах та інших професійних заходах.

У якості члена, асоційованого члена, консультанта українських і міжнародних бізнес асоціацій та лобі-організацій «АНК» бере участь у розробці та обговоренні законопроектів, що стосуються інвестування, портів і торговельного мореплавства.