Generic selectors
Тільки точні збіги
Введіть пошуковий запрос
Пошук у змісті
Post Type Selectors

Продовження строку бронювання працівників від мобілізації

Постановою Кабінету Міністрів України № 1002 від 07.09.2022 р. були внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2022 р. N 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану».

Зазначені зміни передбачають можливість продовження строку дії відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, яка раніше була оформлена підприємствами для своїх працівників за процедурою бронювання, додатково на строк до двох місяців.

При цьому, варто зазначити, що таке продовження відбувається не автоматично, а за тією самою процедурою, за якою здійснювалось первісне бронювання, але без необхідності отримання погодження Міністерства оборони України.

Таким чином, підприємствам, які мають намір продовжити строк бронювання раніше заброньованих працівників, потрібно направити заяву про продовження із належним обґрунтуванням на адресу відповідного державного органу, через який здійснювалось первісне бронювання, після чого такий державний орган повинен направити таку заяву до Міністерства економіки України, як органу, уповноваженого приймати рішення про продовження строку дії розстрочки від призову на військову службу під час мобілізації.