Ваш надійний лоцман в бурхливому морі законодавства

Юридична фірма «АНК» оголошує про початок П’ятнадцятого Стипендіального конкурсу на здобуття іменних стипендій для студентів юридичних спеціальностей

Юридична фірма «АНК» оголошує про початок П’ятнадцятого Стипендіального конкурсу на здобуття іменних стипендій для студентів юридичних спеціальностей

До участі в конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів України за спеціальностями «Правознавство» та «Міжнародне право».

Стипендіальний конкурс проходитиме у два етапи. У рамках Першого туру учасникам пропонується самостійно вирішити три задачі. Останній термін для подачі конкурсних робіт та анкет – 31 січня 2020 року. За результатами Першого туру Стипендіальна комісія обере 10 кращих робіт, автори яких будуть запрошені для участі у Другому турі.

Другий тур буде проходити в офісі ЮФ «АНК», конкурсантам будуть запропоновані завдання щодо розв’язування практичної ситуації , участь у дебатах та перевірка навику володіння іноземною мовою. За результатами Другого туру будуть визначені три переможці (1-е, 2-е і 3-е місце), які отримають іменні сертифікати та стипендії Юридичної фірмі «АНК». Іменна стипендія за 1-е місце складатиме 15 000 гривень, за 2-е місце — 10 000 гривень, за третє місце — 8 000 гривень.


Із завданнями Першого туру, Положенням про 1
5-ий Стипендіальний конкурс та Анкетою учасника можна ознайомитися нижче

Положення про 15-ий Стирендіальний конкурс

Завдання Першого туру 15-го Стипендіального конкурсу

Анкета участника 15-ого Стипендиального конкурса рус

Анкета учасника 15-го Стипендіального конкурсу ЮФ АНК

Додаток 1 до Задачі №1 Першого туру