Ваш надійний лоцман в бурхливому морі законодавства

П’ятнадцятий Стипендіальний конкурс стартував!

Юридична фірма «АНК» оголошує про початок П’ятнадцятого Стипендіального конкурсу на здобуття іменних стипендій для студентів юридичних спеціальностей

До участі в конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів України за спеціальностями «Правознавство» та «Міжнародне право».

Стипендіальний конкурс проходитиме у два етапи. У рамках Першого туру учасникам пропонується самостійно вирішити три задачі. Останній термін для подачі конкурсних робіт та анкет – 31 січня 2020 року. За результатами Першого туру Стипендіальна комісія обере 10 кращих робіт, автори яких будуть запрошені для участі у Другому турі.

Другий тур буде проходити в офісі ЮФ «АНК», конкурсантам будуть запропоновані завдання щодо розв’язування практичної ситуації , участь у дебатах та перевірка навику володіння іноземною мовою. За результатами Другого туру будуть визначені три переможці (1-е, 2-е і 3-е місце), які отримають іменні сертифікати та стипендії Юридичної фірмі «АНК». Іменна стипендія за 1-е місце складатиме 15 000 гривень, за 2-е місце — 10 000 гривень, за третє місце — 8 000 гривень.


Із завданнями Першого туру, Положенням про 1
5-ий Стипендіальний конкурс та Анкетою учасника можна ознайомитися нижче

Положення про 15-ий Стирендіальний конкурс

Завдання Першого туру 15-го Стипендіального конкурсу

Анкета участника 15-ого Стипендиального конкурса рус

Анкета учасника 15-го Стипендіального конкурсу ЮФ АНК

Додаток 1 до Задачі №1 Першого туру