Ваш надійний лоцман в бурхливому морі законодавства

Юридична фірма «АНК» оголошує про початок 14 Стипендіального конкурсу

Юридична фірма «АНК» оголошує про початок 14 Стипендіального конкурсу на здобуття іменних стипендій і стажувань для студентів юридичних спеціальностей

До участі у конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання вищих учбових закладів України за спеціальностями «Правоведення» і «Міжнародне право».
Стипендіальний конкурс проходитиме у два етапи. У рамках першого туру учасникам буде запропоновано самостійно розв’язати три задачі. Останній термін для подання конкурсних робіт і анкет — 31 січня 2019 року. За результатами першого туру Стипендіальна комісія вибере 10 кращих робіт, автори яких будуть запрошені для участі у другому турі.

Другий тур пройде в офісі Юридичної фірми «АНК» і включатиме тестові завдання з різних галузей права, розв’язання задачі виходячи з практичної ситуації, перевірку вмінь і навичок користування системою «ЛІГА:ЗАКОН», пошук відповіді на поставлене питання за допомогою мережі Інтернет та володіння іноземною мовою. За результатами другого туру буде визначено трьох переможців (1-е, 2-е і 3-е місце), які отримають іменні сертифікати і стипендії та будуть запрошені на ознайомлення з роботою Юридичної фірми «АНК» під час літніх канікул. Іменна стипендія за 1-е місце складе 1500 гривень за місяць, за 2-е місце — 1200 гривень за місяць, за 3-е місце — 1000 гривень за місяць. Стипендії будуть виплачуватись переможцям протягом 6 місяців.