Ваш надійний лоцман в бурхливому морі законодавства

ЮФ «АНК» здійснила юридичний супровід процесу підписання меморандуму про співпрацю

ЮФ «АНК» здійснила юридичний супровід процесу підписання меморандуму про співпрацю між Адміністрацією морських портів України і компанією «Дельта-Вілмар СНД» в рамках реалізації масштабного інвестиційного проекту в порту «Південний»

01.06.2018 р. у присутності Президента України і Міністра інфраструктури України відбулось урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Адміністрацією морських портів України і компанією «Дельта-Вілмар СНД», юридичну підтримку якої виконує ЮФ «АНК».

Предметом цього меморандуму є наміри сторін, пов’язані з реалізацією масштабного інвестиційного проекту в порту «Південний», спрямованого на будівництво заводу з переробки сої, терміналу для накопичення і зберігання зернових вантажів і шроту, а також нового причалу в акваторії порту.

Юридична фірма «АНК» надала компанії «Дельта-Вілмар СНД» юридичну підтримку у процесі проведення переговорів з Адміністрацією морських портів України, пов’язаних з підписанням меморандуму, а також в цілому займається юридичним супроводом усього інвестиційного проекту.

Команду ЮФ «АНК» у цій справі представляють керівний партнер Олександр Кіфак, а також керівник практики супроводу інвестиційних проектів Дмитро Колодяжний.