Ваш надійний лоцман в бурхливому морі законодавства

Керуючий партнер ЮФ «АНК», адвокат Олександр Кифак виступив на «Чорноморському контейнерному саміті»

Керуючий партнер ЮФ «АНК», адвокат Олександр Кифак виступив на ХІІ міжнародному «Чорноморському контейнерному саміті» на тему створення і модернізації контейнерних терміналів

6 вересня 2018 року в Одесі відбувся ХІІ щорічний міжнародний «Чорноморський контейнерний саміт».

Саміт зібрав кращих спеціалістів в області контейнерної логістики з усіх країн Чорноморського регіону (Україна, Грузія, Румунія, Болгарія, Туреччина, Росія), а також представників найбільших транснаціональних компаній, які працюють у регіоні.

Актуальність саміту була обумовлена тим, що чорноморський контейнерний ринок, який до кризи 2008 року ріс найшвидшими у світі темпами — до 40 % на рік, на сьогоднішній день впевнено відновлюється. Україна активно розвиває інфраструктуру контейнерних перевезень і стивідорну діяльність у морських портах, що обумовлює зростання об’ємів контейнерних вантажів та формування нового ринку портових послуг.

Спираючись на більш ніж двадцятирічний досвід юридичного супроводу портових операторів, керуючий партнер ЮФ «АНК», адвокат Олександр Кифак висвітлив юридичні аспекти створення й модернізації контейнерних терміналів на існуючих територіях державних портів і на прилеглих приватних територіях.