Ваш надійний лоцман в бурхливому морі законодавства

Наша команда

Знати закони – значить прийняти не їх слова, але їх зміст і значення.

Юстиніан

Профессиональная команда «АНК» – це не просто кваліфіковані фахівці, що отримали блискучу освіту та унікальний досвід роботи в різних сферах юридичної практики. У своїх співробітників ми цінуємо творчу думку, здатність знаходити нестандартні виходи із звичайних юридичних ситуацій, енергійність, вежливості та ерудиції.

Подбирая кадры, мы исходим из того, что юрист – это носитель универсального языка, который позволяет всем участникам спорного правоотношения объяснять друг с другом и понять друг друга; це посередник, призначений усунути розбіжності між сторонами, які часто є основною конфлікта; це оратор, здатний переконати у своєму праві.

Команда «АНК» – це видатні випускники кращих ВУЗів міст, магістрів прав, адвокатів, наукових співробітників, кандидатів наук, що представляють юридичну еліту країни.

Многие наші спеціалісти поєднують практичну діяльність з освітньою та науковою діяльністю: вони навчаються в магістратурах та аспірантурах українських та іноземних навчальних закладів, займаються науковими дослідженнями, готують кандидатські роботи, навчають на кафедрах юридичних факультетів. Інші реалізують свої професійні інтереси в аналітичній діяльності: готують статті та доповіді для публікації в періодичних виданнях і виступають на всіх можливих семінарах та конференціях.

Мы верим, що юриспруденція – це мистецтво. А мастерство юриста проявляється в його умінні вчасно реагувати на змінювану ситуацію і здійснювати непередбачені переходи, залишаючи в запас і інші шляхи. Ведь в юриспруденції, як в математиці, до однієї і тієї ж результату можна йти різними маршрутами, змінюючи складові і знаки. Одновременно, юриспруденція – це інтелектуальна гра, в якій ми, не втрачаючи азарту, привикли перемогти.