Ваш надійний лоцман в бурхливому морі законодавства

Про АНК

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Наш успіх вимірюється успіхом наших клієнтів

З 1998 року юридична фірма «АНК» фігурує в українських і міжнародних рейтингах, включаючи «50 провідних юридичних фірм України», «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України», Who’s Who Legal, Worldwide Financial Advisor Awards Magazine.

Фірма є членом міжнародної юридичної мережі Geneva Group International і членом GAFTA.

Керуючий партнер «АНК» Олександр Кифак з 2004 року є одним із найвідоміших юристів-практиків Україні, неодноразово відзначеним авторитетним українським виданням «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України» як провідний юрист у галузі міжнародного морського, митного і податкового права, а також в сфері державно-приватного партнерства.

У липні 2008 року Олександр Кифак за рішенням Президента і Міністерства закордонних справ ФРН призначений Почесним консулом Німеччини на півдні України.

З моменту свого створення «АНК» з огляду на специфіку Одеської області приділяє особливу увагу інвестиційним проектам у портах і обслуговуванню торговельного мореплавства. Морське право до сьогодні лишається однією з найцінніших та улюбленіших наших практик.

Разом із тим, далеко від правди є уявлення, що АНК обмежується морською спеціалізацією. Так само близькі нам питання земельного, податкового, корпоративного, цивільного, трудового та інших «сухопутних» галузей права, що виникають у бізнесу або у населення.

Професійні ресурси фірми дозволяють забезпечити комплексну правову підтримку господарюючого суб’єкта, доповнюючи або підміняючи внутрішню юридичну службу.

Крім абонентського обслуговування ми надаємо також і одиничні консультації з актуальних для клієнта проблем, а також супроводжуємо для нього окремі проекти (укладення правочинів, проведення ділових переговорів, представництво у судах, у переговорах із трудовим колективом тощо).

Послуги фірми доступні чотирма мовами: українською, англійською, російською, німецькою.

«АНК» підтримує тісні контакти з юристами Австрії, Азербайджану, Великобританії, Німеччини, Греції, Грузії, Італії, Латвії, Польщі, Російської Федерації, США, Туреччини та інших країн, що дозволяє оперативно залучати іноземних колег, коли це потрібно клієнту.

Серед некомерційних проектів «АНК» консультування органів державної влади і місцевого самоврядування, державних підприємств, благодійних та релігійних організацій, юридична підтримка Почесного консульства ФРН в Одесі, організація та участь у семінарах, конференціях, форумах та інших професійних заходах.

У якості члена, асоційованого члена, консультанта українських і міжнародних бізнес асоціацій та лобі-організацій «АНК» бере участь у розробці та обговоренні законопроектів, що стосуються інвестування, портів і торговельного мореплавства.

 

НАША КОМАНДА

Знати закони – означає сприймати не їх слова, але їх зміст і значення.

Юстиніан

Команда «АНК» – це видатні випускники кращих юридичних вузів і факультетів країни, магістри права, адвокати, кандидати наук, наукові співробітники. Багато хто приєднався до нас ще студентами і по мірі свого професійного розвитку синтезували унікальний досвід різних сфер юридичної практики, який сьогодні дозволяє із рівним успіхом лавірувати серед конфліктних течій, розвивати багаторічні бізнес-проекти і, в складі законотворчих груп, брати участь у розробці нормативно-правових актів.

Команда «АНК» – це також і талановита амбітна молодь, що проявляє себе на стипендіальних конкурсах, які фірма проводить щорічно.

У наших співробітниках ми цінуємо теоретичну базу, творче мислення, здатність знаходити нестандартні виходи зі звичайних правових ситуацій, енергійність і ерудицію.

Організаційно «АНК» дотримується принципу внутрішньої спеціалізації. У структурі фірми діють департаменти інвестиційної, податкової, морської, земельної, судово-медіаційної, корпоративної практик.

Ми віримо, що юриспруденція – це мистецтво. А майстерність юриста визначається його вмінням своєчасно реагувати на мінливу ситуацію і здійснювати непередбачувані ходи, тримаючи в умі запасні шляхи. Адже в юриспруденції, як в математиці, до одного і того ж результату можна йти різними маршрутами, змінюючи складові і знаки. Одночасно, юриспруденція – це інтелектуальна гра, в якій ми, не втрачаючи азарту, звикли перемагати.

 

НАШІ КЛІЄНТИ
Шановні клієнти!


Дозвольте
подякувати вам за те, що наповнюєте нашу роботу сенсом, даєте нам можливість реалізовуватися і вдосконалюватися. Адже саме завдяки вам ми здобуваємо новий досвід, стимули до розвитку і нагоду пишатися собою.


Одеська область – це морські ворота України, великий транспортний вузол, що зумовило характер підприємництва в регіоні та коло клієнтів юридичної фірми «АНК».

Фірма здійснює комплексне юридичне обслуговування компаній, що працюють у транспортній, торговельній, виробничій, фінансовій, орендній та інших сферах господарювання.

Серед наших клієнтів компанії українських бенефіціарів, дочірні компанії іноземних холдингів і, власне, іноземні компанії та їх локальні представництва.

За галузевою ознакою серед компаній, які ми обслуговуємо, можна виділити наступні:

порти і портові оператори (стивідори)

зернотрейдери й елеваторні комплекси

судноплавні компанії

експедитори, агенти, сюрвеєри і інші учасники торгового мореплавання

IT-компанії

виробничі підприємства (заводи і фабрики)

будівельні компанії (глобальні підрядники)

орендні підприємства (торгово-виставкові комплекси та бізнес центри)

торговельні підприємства (ринки, супермаркети і магазини)

компанії сфери послуг (зв’язку, розваг, комерційні посередники)

банки, страхові компанії та інші фінансові установи

нафтові та газові компанії

органи державної влади та місцевого самоврядування

релігійні, просвітницькі, благодійні організації та профспілки

професійні об’єднання підприємців (асоціації, палати та ін.)

Гнучка організаційна структура фірми дозволяє запропонувати клієнту (а за необхідності – змінити) будь-яку зручну для нього форму співпраці. Оптимальною формою тривалої співпраці, як показує практика, є абонентське обслуговування. Не менш популярним є також запит консультацій з одиничних питань.