Ваш надійний лоцман в бурхливому морі законодавства

Команда ЮФ «АНК» успішно відстояла інтереси одного зі своїх клієнтів у Верховному Суді

Команда ЮФ «АНК» успішно відстояла інтереси одного зі своїх клієнтів у Верховному Суді, при цьому не тільки виграла суперечку по суті, але й домоглася стягнення з опонента витрат на правову допомогу

Як відомо з 15 грудня минулого року набули чинності зміни у процесуальному кодексі, прийняті у рамках реалізації судової реформи в Україні. Серед іншого, ці нововведення стосуються і питань стягнення зі сторони, яка програла судову суперечку, витрат сторони, яка перемогла, на правову допомогу.

Так, нові редакції процесуальних кодексів містять більш детальний (у порівнянні з попередньою версією) опис правил і умов стягнення. Команда ЮФ «АНК» негайно розпочала реалізацію положень судової реформи у цьому питанні.

Позитивний результат не змусив себе чекати — представляючи інтереси одного зі своїх клієнтів у судовій суперечці, адвокати «АНК» домоглись не тільки повної перемоги по суті
суперечки, але й стягнення з опонента на користь клієнта витрат на правову допомогу, пов’язану з веденням цієї справи. Такого результату команда ЮФ «АНК» досягла при супроводі цієї судової суперечки у судах першої і апеляційної інстанції, а 7 серпня ця справа була розглянута колегією суддів Касаційного господарського суду, який діє у складі Верховного Суду України, в результаті чого рішення судів попередньої інстанції залишились без змін.

Таким чином, ЮФ «АНК» домоглась отримання першого (після впровадження судової реформи) прецеденту Верховного Суду щодо стягнення витрат на правову допомогу. Команду «АНК» у цій справі представляли адвокати Надія Софронкова і Дмитро Колодяжний, під загальним керівництвом адвоката і керівного партнера Олександра Кіфака.

Юридична фірма «АНК» не збирається зупинятись на досягнутому, а продовжуватиме вдосконалювати свої навички у цьому напрямку з метою максимально повного захисту своїх клієнтів, які завдяки цьому отримують можливість відстоювати свої порушені права у суді, покладаючи на порушника тягар несення витрат на оплату послуг адвокатів.