Ваш надійний лоцман в бурхливому морі законодавства

Команда ЮФ «АНК» розпочала успішне втілення нововведень судової реформи по веденню справ у суді

Команда ЮФ «АНК» розпочала успішне втілення нововведень процесуальної реформи щодо стягнень витрат на правову допомогу по веденню справ у суді

Як відомо, з 15 грудня минулого року набули чинності зміни до процесуальних кодексів, прийняті в рамках реалізації судової реформи в Україні.

З-поміж іншого, ці нововведення стосуються і питання стягнення зі сторони, яка програла у судовій суперечці, витрат на правову допомогу сторони, яка виграла.

Так, нові редакції процесуальних кодексів містять більш детальний (у порівнянні з попередньою версією) опис правил і умов для такого стягнення.

Команда ЮФ «АНК» негайно розпочала реалізацію положень судової реформи у цьому питання. Позитивний результат не змусив себе довго чекати — нам вже вдалося домогтись компенсації на користь наших клієнтів витрат на правову допомогу, стягнених судом згідно нових процесуальних правил з опонентів, які програли.

Наша команда продовжуватиме вдосконалювати свої навички у цьому напрямку з метою максимально повного захисту інтересів наших клієнтів, які завдяки цьому отримують можливість відстоювати свої порушені права у суді, накладаючи на порушника тягар несення витрат на оплату послуг адвокатів.