Ваш надійний лоцман в бурхливому морі законодавства

Адвокат ЮФ “АНК” про виконання Україною вимог Конвенції ПДНВ

26 лютого 2020 року в Одесі відбувся «круглий стіл», приводом для якого стала кризова ситуація, пов’язана з виконанням Україною вимог Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (Конвенція ПДНВ), аудиту Міжнародної морської організації (IMO) та Європейського агентства морської безпеки (EMSA).

Організатор – Морська Палата України – запросив для розмови всіх, кого безпосередньо стосується тема і хто може дати професійні рекомендації – представників судноплавних, крюїнгових компаній, центрів підготовки моряків, профільних навчальних закладів, юристів, громадських організацій.

Юридична фірма АНК виступила юридичним радником заходу. Адвокат Ніна Костюк висвітлила правові аспекти виконання Україною вимог Конвенції ПДНВ, а також зобов’язань, які випливають із членства України в ІМО. Детальніше про захід можна прочитати тут:

https://www.mpu.in.ua/2020/02/26/chym-zagrozhuye-nevykonannya-konvenczij/

Напрацьовані за результатами круглого столу Рекомендації для Міністерства інфраструктури були презентовані на прес-конференції у Києві. Запис прес-конференції розміщено за посиланням: